Partneři

Elektrické pohony

Vaše výhody přehledně:

  • samobrzdná šroubovice pohonu pro nejvyšší stabilitu
  • vysokojakostní materiály pro dlouhodobý provoz
  • komfortní nouzové odblokování pro případ případů
  • inteligentní Plug&Play programovatelná řídící jednotka pro nejvyšší komfort obsluhy
  • sériově dodávaný jemný dojezd pro plynulý provoz brány

turn kl 01

Samobrzdná šroubovice pohonu pro nejvyšší stabilitu

Díky samobrzdícím vlastnostem šroubovice stoupá ochrana před nedovoleným otevřením brány a jinak nezbytné elktrozámky pro koncové polohy nejsou potřeba.


turn kl 02

Vysokojakostní materiály pro dlouhodobý provoz

Aby byla zaručena dlouhá životnost za všech okolností je výsuvná pístnice z nerezu, šroubovice z oceli a kryt z hliníku. K tomu je k výrobě celé pohonné jednotky použit pouze kov. V protikladu k otevřeným hydraulickým sytémům patří u pohonu TURN často nepříjemná manipulce s olejem dávno minulosti.


turn kl 03

Komfortní nouzové odblokování pro případ případů

Všechny pohony TURN jsou vybaveny nouzovým odblokováním, které dovoluje ruční otevírání brány v případě výpadku proudu. U modelu TURN UP je odblokování zamykatelné na klíč.

slim kl 06

Plug&Play programovatelná řídící jednotka pro nejvyšší komfort obsluhy

Pohon TURN je kombinován s řídící jednotkou vyvinutou specielně za tím účelem. Hlavní pozornost je u naších řídících jednotek věnována jednoduchému nastavení všech funkčních činností. Pomocí čtyř tlačítek, velkého dvouřádkového osvětleného LC-displeje a v českojazyčném textovém menu může být vše velmi pohodlně a s časovou úsporou naprogramováno. Všechny funkce, jako impulsní/ automatický provoz, částečné otevření, měkký dojezd, atd. se dají jednoduše nastavit.


feder

Sériově dodávaný jemný dojezd pro plynulý provoz brány

V kombinaci s řídící jednotkou zasta­vuje pohon TURN v obou směrech redukovanou rychlostí. Vedle harmonického pohybu, je také šetřena mechanika pohonu a brány.