Služby

Kované ploty - služby

Rychlé zpracování cenových kalkulací, vysvětlení konstrukčních řešení

Jako první česká firma nabízíme svým potencionálním zákazníkům možnost nechat si vypočíst přibližnou cenu jejich řešení on-line. Vše, co k tomu potřebujete, je budoucí rozměr dílce, vrat či branky. Vyberte si z různorodé palety našich motivů ten, který je Vám nejblíže a vyberte, o jaké další služby máte zájem. Obratem Vám na váš e-mail odešleme kalkulaci s podrobným rozpisem.

Zaměření na místě

Naši zaměstnanci vám rádi pomohou přímo na místě zjistit, jaké konstrukční řešení by pro Vás bylo nejvhodnější, zjistí si sami všechny potřebné informace potřebné k realizaci a poradí Vám, jak se na montáž správně připravit. Kontaktujte nás a nechte si pomoci od odborníků.

Zpracování výkresové dokumentace

Zpracování výkresové dokumentace budoucího oploceni vám umožní získat představu o reálném výsledku a zároveň máte možnost pozměnit detaily před začátkem výroby.

Předvedení vzorků, komponentů a povrchových úprav

Navštivte nás kdykoli v naší dílně a vzorkovně. Rádi vás necháme prohlédnout současné možnosti kovaných oplocení, kovových konstrukcí a uměleckého kovářství. Zavolejte a dohodněte si s námi prohlídku.

Výroba okrasných kovových a kovaných dílů

Pro náročné zákazníky jsme schopni vyrábět okrasné motivy podle vlastních návrhů a přání. Máme dlouholetou praxi v uměleckém zpracování kovů a žádný tvar pro nás není překážkou.

Výroba posuvných a pojezdových bran s okrasnou výplní

Naše firma si bere celistvost oplocení k srdci, a proto jsme schopni pro vás vyrobit okrasná vrata, která mohou být buď manuálně otvíraná, nebo pro větší komfort motorizovaná. Díky dlouholetým zkušenostem umíme realizovat i velice nestandardní řešení – pojezdová vrata do svahu, křídlová vrata otvíraná proti svahu apod.

Výroba branek

Vchodové branky jsou prakticky hlavním vchodem do Vašeho domova. Snažíme se poradit zákazníkům jak s designem, tak i s rozměry a konstrukčním řešením branky. Častou chybou je malá světlost mezi sloupky, potom je problematické třeba projet kolečkem se zahradním odpadem nebo i s dětským kočárkem. Častým požadavkem je dálkové otvírání branky nebo i otvírání čipovou kartou. To vše umíme vyřešit a jsme připraveni poskytnout vám detailnější informace.

Montáž na místě našimi pracovníky, kteří se podíleli na výrobě

Veškerá montáž oplocení u zákazníka je realizována našimi zaměstnanci. Tím se snažíme docílit perfektního výsledku, neboť člověk, který to vyrobil, ví o výrobku nejvíc. Veškeré nářadí a materiály používáme od kvalitních výrobců a tak se snažíme eliminovat poruchy a prodlužování montáže. Pro rozestavěné a odloučené stavby, kde ještě není zaveden el. proud, jsme vybaveny vlastním zdrojem energie pro kompletní montáž vč. svařování.

Eliminace nedodělků a vad

Již při výrobě věnujeme maximální pozornost přesnému zpracování podle výkresové dokumentace. Zodpovědný pracovník celý výrobek před odesláním do žárového zinku kontroluje a proměřuje. V případě, že zjistíme např. rozměrovou odchylku na oplocení, jak za strany zákazníka, nebo chybou výroby během montáže, snažíme se vše ihned vyřešit na místě.

Možnost korekce vzhledu dílců před konečným žárovým zinkováním

Po dohodě se zákazníkem umožníme náhled na zhotovené dílce fyzicky v naší dílně nebo zašleme elektronicky fotografie vyrobených dílů. Zákazník má ještě možnost korigovat detaily vzhledu před odesláním dílců do žárového zinku.

Nástřik dílců speciální kovářskou barvou s patinací

Na přání zákazníka opatříme pozinkované dílce speciální kovářskou barvou. Barva obsahuje přírodní jemně mletou slídu, která dodá vzhledu stylovou patinu a zároveň zásadním způsobem prodlužuje sprašnost barvy.

Žiletkový drát a žiletkové ploty, průmyslové oplocení

Žiletkové ploty jsou vyráběny v pozinkované variantě jak v Bruno válcích o průměrech 450 , 720 a 980 mm, tak i v plošných žiletkových pletivech o výšce 140, 160, 180, 220 a 240 cm. Kombinací žiletkových pletiv a Bruno válců vzniká vysoce výkonný a certifikovaný systém oplocení vhodný pro nejvyšší nároky věznic, letišť, tajných objektů a vojenských objektů.